Svatební balíčky


Svatební květinový servis

Vytvoření vysněné svatební atmosféry. Svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě, a věnovat zvláštní pozornost detailům může z tohoto okamžiku udělat něco opravdu magického. Floristický svatební servis je klíčovou součástí vytváření atmosféry, kterou si novomanželé přejí pro svůj velký den. Od výběru květin a aranžmá až po dekorace a květinový design, kompletní floristický svatební servis poskytuje profesionální a kvalitní služby, které zajistí, že svatební den bude naprosto dokonalý.

Prvním krokem v procesu vytváření svatebního floristického servisu je výběr květin. Pomůžeme vám vybrat květiny, které ladí s celkovým stylem vaší svatby a které vám osobně nejvíce rezonují. Můžete vybírat z různých druhů květin, jako jsou růže, lilie, orchideje, levandule a mnoho dalších. Každá květina má svou vlastní symboliku a charakter, takže je důležité zvážit, co chcete květinami na své svatbě vyjádřit.

Květinový design zahrnuje tvorbu květinových náramků pro nevěstu a družičky, květinových korunek do vlasů, kytice pro nevěstu, květinové dekorace na svatebním voze a mnoho dalšího. Květinový design je důležitým prvkem celkového vzhledu nevěsty a celé svatební oslavy. Zajistíme, že květinový design bude do detailu promyšlený a krásně sladěný s celkovým vzhledem svatebního dne.

© 2017 Flowers studio H&T | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.